Кошик Товар додано до кошика
Ліжко Arbor Drev Шопен 140
Оптова ціна
7 653 грн
Роздрібна ціна
9 649 грн
Код товару: 31896

Ліжко Arbor Drev Шопен 140

Зображення Постачальник
Кредит від 449 грн / міс Зображення Кредит
Кольори та модифікації Вибрати
Виникли питання?

Ми тут, щоб допомогти. Напишіть нам прямо зараз для консультації з меблевим експертом.

Найнижчі ціни на «СКЛАД МЕБЛІВ»
Доставка
  • Доставка адресна - Кур'єр: 
    (1 807 грн) 649 грн
  • Доставка на відділення: 
    За тарифами перевізника (без дод. пакування)
    від 806 грн
Оплата
  • Потрібна попередня оплата
  • Готівкою, карткою, банківським переказом, а також кредит / миттєва розстрочка
Гарантія
  • 18 місяців офіційної гарантії від виробника Повернення / обмін товару протягом 30 днів
Заніс і збірка
  • Заніс і збірка меблів не включаються в ціну товару. Ціна складання меблів залежить від типу виробу.
Всі товари моделі Ліжко Arbor Drev Шопен 160х200, сосна, білий
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 160х200, сосна, білий
Ліжко Arbor Drev Шопен 160х200, сосна, білий
  • 168 см
  • 83 см
  • 209 см
11 699 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 140х190, бук, горіх
Ліжко Arbor Drev Шопен 140х190, бук, горіх
  • 148 см
  • 83 см
  • 199 см
13 649 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 160х200, бук, венге магія
Ліжко Arbor Drev Шопен 160х200, бук, венге магія
  • 168 см
  • 83 см
  • 209 см
14 399 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 160х200, бук, горіх
Ліжко Arbor Drev Шопен 160х200, бук, горіх
  • 168 см
  • 83 см
  • 209 см
14 399 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 120х190, сосна, темний горіх
Ліжко Arbor Drev Шопен 120х190, сосна, темний горіх
  • 128 см
  • 83 см
  • 199 см
9 029 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 140х200, сосна, венге магія
Ліжко Arbor Drev Шопен 140х200, сосна, венге магія
  • 148 см
  • 83 см
  • 209 см
9 649 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 140х200, сосна, горіх
Ліжко Arbor Drev Шопен 140х200, сосна, горіх
  • 148 см
  • 83 см
  • 209 см
9 649 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 160х200, сосна, темний горіх
Ліжко Arbor Drev Шопен 160х200, сосна, темний горіх
  • 168 см
  • 83 см
  • 209 см
10 179 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 120х200, сосна, сірий
Ліжко Arbor Drev Шопен 120х200, сосна, сірий
  • 128 см
  • 83 см
  • 209 см
10 389 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 180х200, сосна, венге
Ліжко Arbor Drev Шопен 180х200, сосна, венге
  • 188 см
  • 83 см
  • 209 см
10 529 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 90х190, сосна, венге магія
Ліжко Arbor Drev Шопен 90х190, сосна, венге магія
  • 98 см
  • 83 см
  • 199 см
8 049 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 90х190, сосна, вільха
Ліжко Arbor Drev Шопен 90х190, сосна, вільха
  • 98 см
  • 83 см
  • 199 см
8 049 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 90
Ліжко Arbor Drev Шопен 90
  • 98 см
  • 83 см
  • 199 см
8 049 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 90х190, сосна, темний горіх
Ліжко Arbor Drev Шопен 90х190, сосна, темний горіх
  • 98 см
  • 83 см
  • 199 см
8 049 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 90х190, сосна, яблуня локарно
Ліжко Arbor Drev Шопен 90х190, сосна, яблуня локарно
  • 98 см
  • 83 см
  • 199 см
8 049 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 90х200, сосна, венге
Ліжко Arbor Drev Шопен 90х200, сосна, венге
  • 98 см
  • 83 см
  • 209 см
8 049 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 90х200, сосна, венге магія
Ліжко Arbor Drev Шопен 90х200, сосна, венге магія
  • 98 см
  • 83 см
  • 209 см
8 049 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 90х200, сосна, вільха
Ліжко Arbor Drev Шопен 90х200, сосна, вільха
  • 98 см
  • 83 см
  • 209 см
8 049 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 90х200, сосна, горіх
Ліжко Arbor Drev Шопен 90х200, сосна, горіх
  • 98 см
  • 83 см
  • 209 см
8 049 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 90х200, сосна, темний горіх
Ліжко Arbor Drev Шопен 90х200, сосна, темний горіх
  • 98 см
  • 83 см
  • 209 см
8 049 грн

Характеристики товару Ліжко Arbor Drev Шопен 140

Детальніше

Опис

Ліжко Arbor Drev Шопен 140 – це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт та якість. Виготовлене з натурального дерева, це півтораспальне ліжко стане справжньою окрасою вашої спальні. Його стиль кантрі надає інтер'єру затишку та тепла, а класичний колір горіх підкреслює елегантність. Ліжко має вкладиш, що забезпечує додаткову підтримку, а також дозволяє вам насолоджуватись здоровим сном. Завдяки розмірам 140х190 см, воно підходить для комфортного відпочинку. Ми пропонуємо це ліжко в різних модифікаціях, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для вашого інтер'єру: ви можете обрати інші спальні розміри, такі як 120х190, 160х190, 90х200, а також різні кольори, включаючи білий, сірий, венге та багато інших. Це робить ліжко Arbor Drev Шопен 140 не лише функціональним, але й універсальним.

Характеристики та особливості

  • Розмір: ширина - 148.00 см, висота - 83.00 см, глибина - 209.00 см
  • Матеріал: натуральне дерево (сосна)
  • Тип ліжка: півтораспальне, дерев'яне
  • Спальний розмір: 140х190 см
  • Колір: горіх
  • Матеріал корпусу: щит сосни
  • Матеріал фасаду: щит сосни
  • Наявність матрацу: без матраца

кантрі

Незвичайний інтер'єрний стиль популярний в оформленні заміських будинків, дач, провінційних садиб. Дизайн все частіше зустрічається в кафе, готелях, базах відпочинку і навіть у міських квартирах. Хоч кантрі і розрізняється своєрідними декораціями та задумом залежно від етнічного регіону, національних традицій та фольклору, все-таки можна виділити загальні особливості стилю:

  • перевага надається природним матеріалам: дерево, камінь, метал, глина, ротанг, натуральний текстиль з коноплі, льону, бавовни, крім того нерідко використовується справжнє хутро та шкіра;
  • господарем тут є масивні дерев'яні меблі з демонстративно грубою текстурою, мінімально оброблені, але з чіткими контурами та з натуральними кольорами; увага прикута також до меблів з кованими деталями (ніжки столів, крісел та лав, дверні ручки, спинка ліжка, корпус люстри);
  • плетиво — вагомий колорит стилю: кошики, короби для білизни, кашпо з квітами, вішаки для речей, крісла-качалки тощо;
  • у стилістиці обов'язково присутні ковані елементи, безліч квітів, хенд мейд, сільськогосподарське приладдя;
  • серед декору можна натрапити на канделябри, керамічні статуетки, вишиті скатертини, антикварні годинники тощо; стиль кантрі передбачає собою багато декору, але важливо не перестаратися, всього має бути вміру;
  • колірна гамма базується на теплих затишних відтінках; основні кольори — уся палітра коричневого; компонувати можна з жовтими, рожевими, бузковими та синіми відтінками.
Характеристики
  • Ширина : 148 см
  • Висота : 83 см
  • Глибина : 209 см
  • Вага : 42 кг
  • Об'єм : 0.19 м3
  • Наявність вкладу:
  • Місце для речей:
  • Стиль:
  • Виробник:
  • Тип двоспального ліжка:
  • Колір:
    горіх
  • Тип дерева:
    сосна
  • Спальний розмір:
  • Матеріал корпусу:
    щит сосни
  • Матеріал фасаду:
  • Наявність матрацу:
    без матраца
  • Висота сидіння:
    37 см
Увага

Пропонуємо укомплектувати товаром з категорії:
Ортопедичні матраци

Відгуки про товар  Ліжко Arbor Drev Шопен 140
Відгуків для цього товару ще немає. Будьте першим, хто оцінив цей товар!
Ваш Відгук
  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий
Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 5 зображень в форматах .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ Можна завантажити не більше 5 зображень.
Кольори
Колір:

Подібні товари — Ліжко Arbor Drev Шопен 140

Зображення Ліжко Arbor Drev Симфонія 140х190, сосна, темний горіх
Ліжко Arbor Drev Симфонія 140х190, сосна, темний горіх
  • 148 см
  • 69 см
  • 198,5 см
9 249 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Симфонія 140
Ліжко Arbor Drev Симфонія 140
  • 148 см
  • 69 см
  • 198,5 см
9 249 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Венеція 140 см
Ліжко Arbor Drev Венеція 140 см
  • 150 см
  • 80 см
  • 201 см
10 699 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Венеція 140х190, сосна, темний горіх
Ліжко Arbor Drev Венеція 140х190, сосна, темний горіх
  • 150 см
  • 80 см
  • 201 см
10 699 грн
Зображення Ліжко Arbor Drev Шопен 140х190, сосна, темний горіх
Ліжко Arbor Drev Шопен 140х190, сосна, темний горіх
  • 148 см
  • 83 см
  • 199 см
9 649 грн
Питання про товар ?
Кредит
Фото Ліжко Arbor Drev Шопен 140 Код товару: 31896 Ліжко Arbor Drev Шопен 140
9 649 грн
9 649 грн
Кредитний план Кількість платежів Місячний платіж
Фото Оплата частинами Оплата частинами
по 3217 грн
Фото Укрсиббанк P_9_ABD Укрсиббанк P_9_ABD
по 715 грн
Фото Idea bank оплата частинами Idea bank оплата частинами
по 1609 грн
Фото Укрсиббанк AVD_L_9_23_1300 Укрсиббанк AVD_L_9_23_1300
по 686 грн
Фото Укрсиббанк AVD_L_9_15_90 Укрсиббанк AVD_L_9_15_90
по 686 грн
Фото Idea bank з грейсом 5 міс Idea bank з грейсом 5 міс
по 578 грн
Фото Idea bank з грейсом 15 міс Idea bank з грейсом 15 міс
по 449 грн
Фото Оплата частинами monobank Оплата частинами monobank
по 3217 грн
Фото Укрсиббанк AVD_L_5_0 Укрсиббанк AVD_L_5_0
по 889 грн
Фото O14_ABD (ap) O14_ABD (ap)
по 871 грн
Фото Idea bank з грейсом 10 міс Idea bank з грейсом 10 міс
по 503 грн
Фото SUPERAVD-9_NEW SUPERAVD-9_NEW
по 686 грн
Фото Idea bank з грейсом 9 міс Idea bank з грейсом 9 міс
по 634 грн
Фото Укрсиббанк А-3 Укрсиббанк А-3
по 1482 грн
Фото Sense bank (0-10 міс) Sense bank (0-10 міс)
по 511 грн
Фото Sense bank (0-6 міс) Sense bank (0-6 міс)
по 562 грн
Фото Миттєва розстрочка Миттєва розстрочка
по 498 грн
Фото Оплата частинами Оплата частинами
по 3217 грн
Фото Sense bank (0-3 міс) Sense bank (0-3 міс)
по 542 грн
  • Загальна сума: 9651 грн
  • Місячний платіж: 3217 грн
Зворотній зв'язок
Авторизація
Відновлення пароля

Вхід через соціальні мережі

Не маєте акаунту Реєстрація
Відновлення пароля
Ми надішлемо вам SMS з новим паролем
Реєстрація

Вхід через соціальні мережі

У вас є акаунт  Авторизація
UA RU