Фасад ф ш 400 (1+2) Альбіна від виробника VIP-master – це ідеальне рішення для вашої кухні, яке поєднує в собі високу якість, надійність та естетичну привабливість. Цей кухонний фасад виготовлений з ламінованого ДСП, що забезпечує його довговічність і стійкість до механічних пошкоджень. Завдяки різноманітності кольорів, ви зможете обрати той, що найкраще впишеться у ваш інтер'єр. Доступні модифікації включають венге, дуб молочний, дуб сонома, трюфель, слонову кістку, антрацит, бергамо, дуб аппалачі, бетон, сосну натті, німфею альба та білий. Завдяки такій палітрі ви зможете легко знайти ідеальний варіант для вашої кухні, який підкреслить її стиль і індивідуальність.
Характеристики та особливості
- Виробник: vip-master – відомий виробник, що гарантує високу якість продукції.
- Матеріал фасаду: ламінована дсп – забезпечує міцність, стійкість до вологи та легкість в догляді.
- Різноманітність кольорів: великий вибір кольорів дозволяє створити унікальний інтер'єр, що відповідає вашим смакам.
- Сучасний дизайн: фасад має стильний вигляд, що підходить для будь-якого інтер'єру кухні.
- Легкість монтажу: фасад легко встановлюється, що дозволяє швидко оновити вашу кухню.
Купуючи фасад ф ш 400 (1+2) Альбіна в нашій гуртівні меблів «Склад Меблів», ви отримуєте не лише якісний товар за вигідною ціною, але й можливість швидкої доставки завдяки наявності власних складів. Ми пропонуємо зручні умови покупки як оптом, так і в роздріб, що робить нас ідеальним вибором для всіх, хто цінує якість та доступність.
VIP-master
VIP-master - українська фабрика, що займає передові позиції у виробництві корпусних меблів та працює вже понад 15 років. Виробничі потужності знаходяться в м. Біла Церква. Асортимент продукції включає в себе кухні, шафи-купе, модульні системи та гардеробні. Він відрізняється особливим стилем, функціональністю та хорошим цінником. Виробник без зупину розвивається та виводить на ринок нові пропозиції. Якісне сучасне обладнання та система аспірації дає можливість забезпечити їх гідну якість. Контроль якості починається від етапу надходження сировини до повної готовності виробу. Продукція має сертифікати відповідності державних інститутів України. А такі процеси як фарбування відбуваються відповідно до вимог міжнародних стандартів. Використовується фурнітура таких фірм: DC, GTV або PRESTIGE, а ДСП фірми Кроноспан. Асортимент фабрики зможе впевнено задовольнити і сучасні, і консервативні смаки клієнтів.- Ширина: 40 см
- Глибина: 1,6 см
- Вага: 3 кг
- Об'єм: 0.01 м3
- Виробник:
- Матеріал фасаду: