Опис
Фасад А 90x90 від виробника Світ Меблів – це ідеальне рішення для вашої кухні, яке поєднує в собі високу якість, доступність та естетичний вигляд. Виготовлений з надійного ДСП, цей фасад забезпечує довговічність та стійкість до зовнішніх впливів, що робить його чудовим вибором для щоденного використання. Завдяки різноманітності кольорів, ви зможете підібрати фасад, який найкраще впишеться у ваш інтер'єр, а також підкреслить вашу індивідуальність. Фасад А представлений у декількох модифікаціях, що дозволяє вам обрати найбільш підходящий варіант. Ви можете вибрати з таких кольорів, як глиняний сірий, зелений димчастий, ательє світлий, сахара, сатин, дуб королівський, дуб сільверджек вінтажний, іриска, сіра мишка, сутінковий блакитний та білий. Крім того, фасад доступний з різними варіантами розташування завіс – зліва або справа, що додає зручності при установці. Щодо кольору ручок, ви також маєте можливість вибору між чорним та дубом сонома. Це дозволяє створити гармонійний вигляд вашої кухні, підбираючи всі елементи в одному стилі.
Характеристики та особливості
- Виробник: свідчить про високу якість та надійність продукції.
- Матеріал фасаду: ДСП, що забезпечує довговічність та стійкість до зношування.
- Доступні кольори: великий вибір кольорів дозволяє підібрати ідеальний варіант для вашого інтер'єру.
- Сторона завіс: можливість вибору розташування завіс забезпечує зручність монтажу.
- Колір ручок: варіанти чорного та дуба сонома для гармонійного поєднання з фасадом.
Обираючи фасад А 90x90 Тіна від Світ Меблів, ви отримуєте не лише стильний, але й практичний елемент для вашої кухні. Завдяки вигідній ціні та можливості купівлі як оптом, так і в роздріб у нашій гуртівні «Склад Меблів», ви можете бути впевнені, що зробили правильний вибір. Швидка доставка та наявність товару на складах – це ще один плюс, який робить вашу покупку максимально комфортною.
Світ Меблів
Сьогодні фабрика Світ меблів одна з найбільших в Україні, заснована в 2001 році. Виробництво розміщено в с. Паланка (Черкаська область). Там працює велика кількість професіоналів своєї справи, які вдосконалюють і розвивають компанію. На даний момент виробнича територія займає більше 9 га. А починалося все лише з одного цеху невеликого розміру. У 2013 році було освоєно техніку виготовлення матраців з ортопедичним ефектом, і їх запуск в продаж. За роки роботи на фабриці безперервно модернізують виробничу і технологічну бази, йде постійний контроль якості, матеріалів і збірки. Весь асортимент відповідає нормам виготовлення і має підтвердження сертифікатами. Продукція займала призові місця на міжнародних конкурсах і виставках, що підтверджено нагородами та дипломами.- Висота : 36 см
- Вага : 4 кг
- Об'єм : 0.01 м3
- Виробник:
- Матеріал фасаду:
- Наявність: