Світлана Красушина
Плюсы
Офігенна шафа,я задоволена,як слон.))) Колір обрала дуб Аппалачі,теплий,яскравий,"веселий",шикарний,я отримую естетичне задоволення!!! Швидко зробили моє замовлення,збірник зібрав за 2.5 години,все це в мене відбулось в один день із доставкою.І вуаля,я кайфую!!! Дякую за шафу!!!!
Отзывов об этом товаре пока нет.
Оцените этот товар первым!