Кошик Товар додано до кошика
Стіл комп'ютерний VMV holding 110x55 см з полицями
Оптова ціна
1 480 грн
Роздрібна ціна
1 949 грн
Письмові столи та стільці за найкращими цінами
Код товару: 12790

Стіл комп'ютерний VMV holding 110x55 см з полицями

Зображення Постачальник
Декор: дуб сонома / білий
Оптова ціна
1 480 грн
Роздрібна ціна
1 949 грн
Знайшли дешевше ?
Кольори та модифікації Вибрати
Колір фасаду : дуб сонома / білий
Виникли питання?

Ми тут, щоб допомогти. Напишіть нам прямо зараз для консультації з меблевим експертом.

Найнижчі ціни на «СКЛАД МЕБЛІВ»
Доставка
  • Доставка адресна - Кур'єр: 
    (1 033 грн) 799 грн
Оплата
  • Потрібна попередня оплата
  • Готівкою, карткою, банківським переказом, а також кредит / миттєва розстрочка
Гарантія
  • 12 місяців офіційної гарантії від виробника Повернення / обмін товару протягом 30 днів
Заніс і збірка
  • Заніс і збірка меблів не включаються в ціну товару. Ціна складання меблів залежить від типу виробу.
Інформація, щодо наявності товару
Стіл комп'ютерний VMV holding 110x55 см з полицями
Доступно до бронювання
Склад Івано-Франківськ
Колір фасаду: дуб сонома / білий
1 шт.
Склад виробника
Колір фасаду: дуб сонома / білий
166 шт.
Всі товари моделі Стіл комп'ютерний VMV holding 110x55 см з полицями
Зображення Стіл комп'ютерний VMV holding 110x55 см з полицями
Стіл комп'ютерний VMV holding 110x55 см з полицями
  • 110 см
  • 75 см
  • 55 см
В наявності 167 шт
1 949 грн
Зображення Стіл комп'ютерний VMV holding 110x55 см з полицями дуб венге / білий
Стіл комп'ютерний VMV holding 110x55 см з полицями дуб венге / білий
  • 110 см
  • 75 см
  • 55 см
В наявності 37 шт
1 949 грн

Характеристики товару Стіл комп'ютерний VMV holding 110x55 см з полицями

Детальніше

Опис

Стіл комп'ютерний VMV holding – це ідеальне рішення для вашого робочого простору, що поєднує в собі сучасний стиль та практичність. Його розміри 110x55 см дозволяють зручно розмістити комп'ютерну техніку, документи та інші необхідні речі. Прямокутна форма робочого столу забезпечує максимальну функціональність, а бокові полки надають додатковий простір для зберігання. Виготовлений з якісної ламінованої ДСП, цей стіл не тільки виглядає стильно, але й є надзвичайно надійним. Доступні модифікації в кольорах дуб сонома / білий та дуб венге / білий дозволяють легко підібрати варіант, що найкраще впишеться у ваш інтер'єр.

Характеристики та особливості

  • Розмір: ширина 110 см, висота 75 см, глибина 55 см – оптимальні габарити для комфортної роботи.
  • Форма робочого столу: прямий – забезпечує зручний доступ до всіх елементів робочого місця.
  • Функціональні складові: бокові полки – додатковий простір для зберігання книг, документів та інших речей.
  • Матеріал: плита – гарантує довговічність та стійкість до механічних пошкоджень.
  • Стиль: модерн – сучасний вигляд, що підходить для будь-якого інтер'єру.
  • Матеріал фасаду: ламінована ДСП – легкий у догляді та стійкий до вологи.
  • Колір: дуб сонома / білий або дуб венге / білий – можливість вибору кольору під ваш інтер'єр.

ДСП 16 мм

ДСП (деревостружкова плита) - це один з найпопулярніших матеріалів для виготовлення корпусних та м'яких меблів. Він виготовляється шляхом гарячого пресування дрібних частинок деревини з додаванням спеціальних речовин (смол). 

Переваги ДСП фасаду:
  • міцний,
  • термо та вологостійкий,
  • простий в обробці,
  • легко піддається свердленню,
  • добре тримає шурупи та цвяхи,
  • доступний.
Догляд: достатньо протерти фасад вологою серветкою з мікрофібри.
Характеристики
Відгуки про товар  Стіл комп'ютерний VMV holding 110x55 см з полицями
Відгуків для цього товару ще немає. Будьте першим, хто оцінив цей товар!
Ваш Відгук
  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий
Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 5 зображень в форматах .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ Можна завантажити не більше 5 зображень.
Кольори
Колір фасаду:

Подібні товари — Стіл комп'ютерний VMV holding 110x55 см з полицями

Зображення Стіл комп'ютерний VMV holding Н 110x40 см з полицями та надставкою, дуб сонома/білий
Стіл комп'ютерний VMV holding Н 110x40 см з полицями та надставкою, дуб сонома/білий
  • 110 см
  • 90 см
  • 40 см
В наявності 2 шт
1 488 грн
Питання про товар ?
Кредит
Фото Стіл комп'ютерний VMV holding 110x55 см з полицями Код товару: 12790 Стіл комп'ютерний VMV holding 110x55 см з полицями
1 949 грн
1 949 грн
Кредитний план Кількість платежів Місячний платіж
Фото Оплата частинами Idea bank Оплата частинами Idea bank
по 325 грн
Фото Оплата частинами monobank Оплата частинами monobank
по 650 грн
Фото Оплата частинами ПриватБанк Оплата частинами ПриватБанк
по 650 грн
Фото Sense bank (0-10 міс) Sense bank (0-10 міс)
по 94 грн
Фото Idea bank з грейсом 5 міс Idea bank з грейсом 5 міс
по 107 грн
Фото Укрсиббанк AVD_L_5_0 Укрсиббанк AVD_L_5_0
по 180 грн
  • Загальна сума: 1950 грн
  • Місячний платіж: 325 грн
Зворотній зв'язок
Авторизація
Відновлення пароля

Вхід через соціальні мережі

Не маєте акаунту Реєстрація
Відновлення пароля
Ми надішлемо вам SMS з новим паролем
Реєстрація

Вхід через соціальні мережі

У вас є акаунт  Авторизація

Перемістити товар

Оберіть список для товару
UA RU